Tossa Beach / Tossa Center

82 last minute termínů
od 8 967 Kč

Tossa Beach / Tossa Center

All inclusive

Letecky, Autobusem

Rosamar & Spa

24 last minute termínů
od 11 337 Kč

Rosamar & Spa

All inclusive

Letecky

Mix Colombo

205 last minute termínů
od 11 690 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Rosamar Garden Resort

20 last minute termínů
od 12 003 Kč

All inclusive

Letecky

Paradise Beach Music Hotel

73 last minute termínů
od 12 180 Kč

Paradise Beach Music Hotel

All inclusive

Letecky

Seramar Luna Park

22 last minute termínů
od 12 490 Kč

Seramar Luna Park

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ve středu ostrova se tyčí nejvyšší hora Španělska Pico del Teide 3.718 m. Zajímavá místa jsou Santa Cruz de Tenerife-moderní město s krásnými parky, městečko Candelaria s černou madonou – patronkou ostrova,nebo zdejší trhy. Poutě, výstavy a festivaly se zde konají po celý rok. Párty do časných ranních hodin zažijete v místních barech a diskotékách na jihu ostrova.

Tenerife - dovolená

Díky stálému počasí se Tenerife říká „ostrov věčného jara“.Je největší ze všech Kanárských ostrovů. Pešky se můžete vydat na hlavní dominantu ostrova, spící sopku Pico de Teide.Vodní království Aqualand leží na jihu ostrova, nebo Siam Park postavený v thajském stylu. Zdejší písečné pláže užijete ke koupání, opalování a také k provozování vodních sportů, jako je potápění, nebo surfování.

Tenerife - dovolená s dětmi

Koupání, slunění výlety. Dovolená s dětmi – to je zábava. Moderní město Santa Cruz de Tenerife je moderní město a tamní přístav patří mezi nejvýznamější v Atlantském oceánu. Ve vodním království Aqualand na jihu ostrova v Playa de las Américas Vás čeká spouta skluzavek, tobogánů, kamikadze, atd. Vydejte se na některý z nabízených výletů. Zajímavé jsou všechny.

Tenerife - ubytování a strava

Ubytováni můžete být jak v centru některého letoviska, nebo v klidné části.Jak si budete přát. Všude budete spokojeni. Na Tenerife rozhodně nevynechejte sýry. Vyrábějí se tady z kozího a ovčího mléka a některé z nich dokonce získaly ocenění na gastronomických výstavách ve Francii. Konzumují se v různém stupni zralosti, od čerstvých tvarohovitých po silné suché. Místní specialitou jsou brambory vařené ve slané vodě. Sůl a voda se používají ve stejném poměru a na konci máme brambory obalené vrstvou soli – prostě papasarrugadas neboli svraštěné brambory. Podávají se k nim dvě různé omáčky, červená a zelená. Také se servírují vynikající ryby a mořské plody.

Tenerife - zájezdy se slevou

Šetřete nervy, čas a peníze. Zarezervujte si svoji dovolenou na Tenerife brzy. Ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>