Globales Tamaimo Tropical

9 last minute termínů
od 17 590 Kč

Globales Tamaimo Tropical

All inclusive

Letecky

Annapurna Hotel Ten Bel Tenerife

21 last minute termínů
od 17 790 Kč

Annapurna Hotel Ten Bel Tenerife

All inclusive

Letecky

Punta del Rey

13 last minute termínů
od 18 290 Kč

Punta del Rey

All inclusive

Letecky

Blue Sea Lagos de Cesar

50 last minute termínů
od 18 490 Kč

Blue Sea Lagos de Cesar

All inclusive

Letecky

Blue Sea Costa Jardin & Spa

13 last minute termínů
od 18 690 Kč

Blue Sea Costa Jardin & Spa

All inclusive

Letecky

Checkin Bungalows Atlantida

24 last minute termínů
od 18 790 Kč

Checkin Bungalows Atlantida

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ve středu ostrova se tyčí nejvyšší hora Španělska Pico del Teide 3.718 m. Zajímavá místa jsou Santa Cruz de Tenerife-moderní město s krásnými parky, městečko Candelaria s černou madonou – patronkou ostrova,nebo zdejší trhy. Poutě, výstavy a festivaly se zde konají po celý rok. Párty do časných ranních hodin zažijete v místních barech a diskotékách na jihu ostrova.

Tenerife - dovolená

Díky stálému počasí se Tenerife říká „ostrov věčného jara“.Je největší ze všech Kanárských ostrovů. Pešky se můžete vydat na hlavní dominantu ostrova, spící sopku Pico de Teide.Vodní království Aqualand leží na jihu ostrova, nebo Siam Park postavený v thajském stylu. Zdejší písečné pláže užijete ke koupání, opalování a také k provozování vodních sportů, jako je potápění, nebo surfování.

Tenerife - dovolená s dětmi

Koupání, slunění výlety. Dovolená s dětmi – to je zábava. Moderní město Santa Cruz de Tenerife je moderní město a tamní přístav patří mezi nejvýznamější v Atlantském oceánu. Ve vodním království Aqualand na jihu ostrova v Playa de las Américas Vás čeká spouta skluzavek, tobogánů, kamikadze, atd. Vydejte se na některý z nabízených výletů. Zajímavé jsou všechny.

Tenerife - ubytování a strava

Ubytováni můžete být jak v centru některého letoviska, nebo v klidné části.Jak si budete přát. Všude budete spokojeni. Na Tenerife rozhodně nevynechejte sýry. Vyrábějí se tady z kozího a ovčího mléka a některé z nich dokonce získaly ocenění na gastronomických výstavách ve Francii. Konzumují se v různém stupni zralosti, od čerstvých tvarohovitých po silné suché. Místní specialitou jsou brambory vařené ve slané vodě. Sůl a voda se používají ve stejném poměru a na konci máme brambory obalené vrstvou soli – prostě papasarrugadas neboli svraštěné brambory. Podávají se k nim dvě různé omáčky, červená a zelená. Také se servírují vynikající ryby a mořské plody.

Tenerife - zájezdy se slevou

Šetřete nervy, čas a peníze. Zarezervujte si svoji dovolenou na Tenerife brzy. Ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>