Blue Sea Interpalace

39 last minute termínů
od 14 980 Kč

Blue Sea Interpalace

All inclusive

Letecky

Be Live Family Costa los Gigantes

37 last minute termínů
od 15 372 Kč

Be Live Family Costa los Gigantes

All inclusive

Letecky

Fantasia Bahia Principe Tenerife

8 last minute termínů
od 17 199 Kč

Fantasia Bahia Principe Tenerife

All inclusive

Letecky

Landmar Playa La Arena

44 last minute termínů
od 17 621 Kč

Landmar Playa La Arena

All inclusive

Letecky

Bahia Fanabe

8 last minute termínů
od 17 916 Kč

Bahia Fanabe

All inclusive

Letecky

Allegro Isora

23 last minute termínů
od 17 990 Kč

Allegro Isora

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ve středu ostrova se tyčí nejvyšší hora Španělska Pico del Teide 3.718 m. Zajímavá místa jsou Santa Cruz de Tenerife-moderní město s krásnými parky, městečko Candelaria s černou madonou – patronkou ostrova,nebo zdejší trhy. Poutě, výstavy a festivaly se zde konají po celý rok. Párty do časných ranních hodin zažijete v místních barech a diskotékách na jihu ostrova.

Tenerife - dovolená

Díky stálému počasí se Tenerife říká „ostrov věčného jara“.Je největší ze všech Kanárských ostrovů. Pešky se můžete vydat na hlavní dominantu ostrova, spící sopku Pico de Teide.Vodní království Aqualand leží na jihu ostrova, nebo Siam Park postavený v thajském stylu. Zdejší písečné pláže užijete ke koupání, opalování a také k provozování vodních sportů, jako je potápění, nebo surfování.

Tenerife - dovolená s dětmi

Koupání, slunění výlety. Dovolená s dětmi – to je zábava. Moderní město Santa Cruz de Tenerife je moderní město a tamní přístav patří mezi nejvýznamější v Atlantském oceánu. Ve vodním království Aqualand na jihu ostrova v Playa de las Américas Vás čeká spouta skluzavek, tobogánů, kamikadze, atd. Vydejte se na některý z nabízených výletů. Zajímavé jsou všechny.

Tenerife - ubytování a strava

Ubytováni můžete být jak v centru některého letoviska, nebo v klidné části.Jak si budete přát. Všude budete spokojeni. Na Tenerife rozhodně nevynechejte sýry. Vyrábějí se tady z kozího a ovčího mléka a některé z nich dokonce získaly ocenění na gastronomických výstavách ve Francii. Konzumují se v různém stupni zralosti, od čerstvých tvarohovitých po silné suché. Místní specialitou jsou brambory vařené ve slané vodě. Sůl a voda se používají ve stejném poměru a na konci máme brambory obalené vrstvou soli – prostě papasarrugadas neboli svraštěné brambory. Podávají se k nim dvě různé omáčky, červená a zelená. Také se servírují vynikající ryby a mořské plody.

Tenerife - zájezdy se slevou

Šetřete nervy, čas a peníze. Zarezervujte si svoji dovolenou na Tenerife brzy. Ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>