Tossa Beach / Tossa Center

82 last minute termínů
od 8 967 Kč

Tossa Beach / Tossa Center

All inclusive

Letecky, Autobusem

Rosamar & Spa

24 last minute termínů
od 11 337 Kč

Rosamar & Spa

All inclusive

Letecky

Mix Colombo

205 last minute termínů
od 11 690 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Rosamar Garden Resort

20 last minute termínů
od 12 003 Kč

All inclusive

Letecky

Paradise Beach Music Hotel

73 last minute termínů
od 12 180 Kč

Paradise Beach Music Hotel

All inclusive

Letecky

Seramar Luna Park

22 last minute termínů
od 12 490 Kč

Seramar Luna Park

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ostrov Mallorca je plný zajímavých míst. V centru hlavního města Palma de Mallorca leží velký obchodní přístav a nachází se historické jádro s kulturními památkami z doby arabské vlády. Mezi nejznámějšími je katedrála La Seu. Na Vás čekají písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, skály i chráněné zátoky a vodní sporty.

Mallorca - dovolená

Zdejší krajina si uchovala původní romantický ráz. Při večerní procházce můžete navštívit různé obchůdky s keramikou, umělými perlami nebo bylinnými likéry, které jsou také vhodným suvenýrem.Pokud chcete změnu, navštivte vodní park Aguacity, nebo si vyberte některý z nabízených fakultativních výletů. Všechny stojí za to a poznáte tak celou Mallorcu i s její historií.

Mallorca - dovolená s dětmi

Nezapomenutelným zážitkem bude pro Vás i Vaše děti návštěva nejkrásnějšího akvária baleárských ostrovů. Můžete si dokonce vyzkoušet potápění se žraloky. Uvidíte zde celou řadu ryb a mořských živočichů. Některý den věnujte kultuře a vydejte se za historií autobusem, nebo lodí. Všechny výlety stojí za to. I to je dovolená s dětmi. Nudit se určitě nebudete.

Mallorca - ubytování a strava

Vybírejte mezi ubytováním v luxusním hotelu pro náročné klienty, nebo hotelem s malým spa centrem blízko pobřežní promenády nebo v klidnější části. Milovníci vydatných jídel z masa si zde určitě přijdou na své: selátko je oblíbenou pochoutkou, ale i ovce a jehňata přicházejí s typickou zeleninovou oblohou často na stůl. Během lovecké sezóny se nabízejí králíci, kachny nebo křepelky. Nezapomeňte ochutnat vyhlášenou specialitu Frito Mallorquin, pokrm z vnitřností, brambor a olivového oleje.Dále jsou to ryby a mořské plody v česnekové omáčce. Ani na děti není zapomenuto.Nakonec mandlový koláč nebo mandlová zmrzlina se šlehačkou. Tyto sladkosti jsou prostě k nakousnutí! A pokud si k jídlu objednáte některé výborné španělské víno, nikdy na takovou večeři určitě nezapomenete.

Mallorca - zájezdy se slevou

Šetřte svůj čas a peníze a zarezervujte si svoji dovolenou na Mallorce včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev, která se nabízí.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>