Tossa Beach / Tossa Center

80 last minute termínů
od 8 967 Kč

Tossa Beach / Tossa Center

All inclusive

Letecky, Autobusem

Rosamar & Spa

21 last minute termínů
od 11 337 Kč

Rosamar & Spa

All inclusive

Letecky

Mix Colombo

205 last minute termínů
od 11 690 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Rosamar Garden Resort

17 last minute termínů
od 12 003 Kč

All inclusive

Letecky

Bahia Fanabe

48 last minute termínů
od 12 111 Kč

Bahia Fanabe

All inclusive

Letecky

Paradise Beach Music Hotel

73 last minute termínů
od 12 180 Kč

Paradise Beach Music Hotel

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Místní obyvatelé dokázali zúrodnit lávovou půdu a tak mohli začít pěstovat česněk, cibuli, brambory a vinnou révu. Na celém ostrově je nedostatek vody. Cestovní ruch je důležitým zdrojem příjmů. Je zde mnoho zajímavých míst, která stojí za to shlédnout. Vyberte proto některý z nabízených výletů.

Lanzarote - dovolená

Díky své dřívější vulkanické aktivitě, působí Lanzarote téměř mysticky. Sopečné tunely ostrova patří k divům přírody. Více než třetina ostrova je pokryta černhou lávou a vulkanickým pískem. Vypůjčeným autem se určitě podívejte na El Golfo. Je to vyhaslý vulkán ve tvaru půlměsíce. Hned vedle je jezírko obklopené sopečnou pouští.Na tomto místě najdete malé zelené kamínky – jsou to polodrahokamy – olivíny, které patří k symbolům ostrova.

Lanzarote - dovolená s dětmi

Věnujte jeden den některému z nabízených výletů.Na př.plavbu ponorkou do hloubky až 32 metrů, kde budete pozorovat mořskou faunu a flóru, nebo výlet do bývalého hlavního města ostrova Teguise a unikátních jeskyní. Můžete také poznat život na ranči. Součástí Vaší dovolené jsou samozřejmě vodní aktivity, parašutismus,nebo kanárský zápas.

Lanzarote - ubytování a strava

Ubytování jak jinak, než perfektní. Luxusní hotely, apartmány, studia, hotely postavené v tradičním stylu. Máte z čeho vybírat. Národním jídlem Lanzarote je králík. Ten sem byl kdysi dovezen z Evropy a dnes je nejpočetnějším živočišným druhem na ostrově. Dále je to celá škála originálních regionálních jídel (která sdílí některé rysy s jídly jihošpanělskými) a obvyklé pokrmy mezinárodní kuchyně. Turisté si jistě rádi posedí v příjemných barech a restauracích s živou hudbou.

Lanzarote - zájezdy se slevou

Šetřete nervy, čas a peníze. Zarezervujte si svoji dovolenou na Lanzarote brzy. Ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>