Globales Montemar

31 termínů
od 16 390 Kč

Globales Montemar

All inclusive

Letecky

Azuline Mar Amantis

31 termínů
od 17 140 Kč

Azuline Mar Amantis

All inclusive

Letecky

San Remo

31 termínů
od 17 970 Kč

San Remo

All inclusive

Letecky

Sirenis Resort

31 termínů
od 18 670 Kč

Sirenis Resort

All inclusive

Letecky

Olé Galeón

31 termínů
od 18 930 Kč

Olé Galeón

All inclusive

Letecky

Miami

31 termínů
od 19 240 Kč

Miami

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ibiza – ostrov zábavy. Nejvyšším bodem je hora Sa Talaiassa. Do 60,.let min.století byla Ibiza ostrovem zemědělců a rybářů. Vyvážela hlavně sůl. Ve vesničkách žijí Ibizaně stejně jako před rozvojem cestovního ruchu. Ukázkou ibizské architektury je usedlost Baláfia. Skládá se ze sedmi domů a dvou věží, kde se zdejší obyvatelé kdysi ukrývali před piráty.

Ibiza - dovolená

Večer si můžete udělat příjemnou procházku starobylými uličkami ostrova. Ibiza ožívá hlavně v noci. Pro Ibizu je typický bouřlivý noční život. V Punta Arabi navštivte pravidelné hippie trhy. Jedná se o jedny z nejstarších a největších hippie trhů na světě. Zároveň máte možnost poznat hnutí hippies, které sem přišlo v 70 letech min.století. Věnovat se můžete vodním sportů, nebo si vypůjčit menší plachetnici. Můžete se potápět, šnorchlovat i rybařit. Nudit se určitě nebudete.

Ibiza - dovolená s dětmi

Dětské návštěvníky ostrova jistě zaujme výlet do vodního parku Aguamar. Děti zde mají mnoho vodních atrakcí. Od brouzdališť až po velké tobogány.Dovolená na Ibize je nejen koupání, ale i nějaký výlet za poznáním.

Ibiza - ubytování a strava

Ubytování Vám najdeme dle vašeho přání. V luxusním hotelu,v blízkosti tanečních klubů, nebo v hotelu, kde mají děti menší aquapark. Nedílnou součástí zdejší vyhlášené kuchyně je rýže, ale i ryby, zelenina nebo sušená či nakládaná masa. Na ostrově se pěstují a suší také vynikající fíky. Nedílnou součástí místních pochoutek je kvalitní olivový olej.

Ibiza - zájezdy se slevou

Neodkládejte své rozhodnutí kam na dovolenou dlouho. Rádi pro Vás na Ibize vyhledáme některou ze slev (first a last minut, dětské slevy, slevy pro dospělé).

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>