Koala Garden Suites

4 last minute termíny
od 18 850 Kč

Koala Garden Suites

All inclusive

Letecky

Paradise Lago Taurito

26 last minute termínů
od 19 190 Kč

Paradise Lago Taurito

All inclusive

Letecky

Paradise Costa Taurito

26 last minute termínů
od 19 390 Kč

Paradise Costa Taurito

All inclusive

Letecky

Rondo

25 last minute termínů
od 20 330 Kč

Rondo

All inclusive

Letecky

RIU Vistamar

4 last minute termíny
od 21 690 Kč

RIU Vistamar

All inclusive

Letecky

Mogan Princess & Beach Club

22 last minute termínů
od 21 990 Kč

Mogan Princess & Beach Club

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Tento ostrov je nejnavštěvovanějším z Kanárských ostrovů. Nabízí velmi dobře vybavená letoviska a divokou krásu přírody. Již v druhé polovině 19.století začal být ostrov vyhledávaným místem pro odpočinek návštěvníků z celé Evropy.

Gran Canaria - dovolená

Dominantou ostrova je pohoří Cumbre. Centrální část má i hluboká údolí.Jih ostrova má pouštní charakter. Okouzlující je Las Palmas – hlavní město ostrova. Je to město mnoha tváří se spoustou nádherných historických staveb. Malá sahara – tak je nazývána pouštní krajina Dunas de Maspalomas s desetimetrovými písečnými dunami. Duny jsou mořského původu – z korálů rozmělněných vlnobitím. Další oblíbenou atrakcí je vodní park Aqualand. Nabízí tobogány, bazén s vlnobitím, obchůdky se suvenýry.

Gran Canaria - dovolená s dětmi

Koupání, slunění, pestrá nabídka sportování. Lukostřelba, zahradní šachy(zvlášť zajímavé)atd. taneční večery s hudbou, pro malé děti brouzdaliště, také hlídání dětí, a nabídka výletů.Věnujte jeden den poznání ostrova. Stojí to za to.To všechno je dovolená s dětmi.

Gran Canaria - ubytování a strava

Ubytování ve stylu kanárské vesnice, nebo v luxusním hotelovém komplexu, inspirovaný africkou krajinou a kulturou, hotel v blízkosti pláže atd. Všechny hotely jsou pohodlné a velmi dobře vybavené vším, co k dovolené potřebujete. Kuchyně na Gran Canarii je velmi ovlivněna kuchyní španělskou. Velkou část zdejšího jídelníčku tvoří tzv. „eintopf", ve kterém naleznete různé druhy zeleniny a masa. Do jídleníčku také patří kanárské brambory (servírují se i se slupkou. Jí se i slupka a má skvělou chuť). Brambory se servírují jako příloha nebo samostatně s pikantní omáčkou - zelenou nebo červenou. Dále to jsou mořské plody a rybí speciality. Velmi oblíbená je také tence krájená šunka, ovčí a kozí sýr. Maso se převážně dováží z Argentiny a je velmi dobré. Nejčastěji se maso griluje. Velkou specialitou je „puchero" - pokrm připravený ze sedmi druhů masa smíchaného dohromady. K jídlu se nejčastěji podává bílé a červené víno dovážené ze Španělska. Místní vína jsou spíše vzácná. V poslední době se těší oblibě také pivo, které je lehké a osvěžující.

Gran Canaria - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle. Rádi pro Vás vyhledáme některou ze slev, které Gran Canaria nabízí.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>