Tossa Beach / Tossa Center

80 last minute termínů
od 8 967 Kč

Tossa Beach / Tossa Center

All inclusive

Letecky, Autobusem

Rosamar & Spa

21 last minute termínů
od 11 337 Kč

Rosamar & Spa

All inclusive

Letecky

Mix Colombo

20 last minute termínů
od 11 690 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Rosamar Garden Resort

17 last minute termínů
od 12 003 Kč

All inclusive

Letecky

Bahia Fanabe

26 last minute termínů
od 12 111 Kč

All inclusive

Letecky

Seramar Luna Park

15 last minute termínů
od 12 490 Kč

Seramar Luna Park

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Tento ostrov je nejnavštěvovanějším z Kanárských ostrovů. Nabízí velmi dobře vybavená letoviska a divokou krásu přírody. Již v druhé polovině 19.století začal být ostrov vyhledávaným místem pro odpočinek návštěvníků z celé Evropy.

Gran Canaria - dovolená

Dominantou ostrova je pohoří Cumbre. Centrální část má i hluboká údolí.Jih ostrova má pouštní charakter. Okouzlující je Las Palmas – hlavní město ostrova. Je to město mnoha tváří se spoustou nádherných historických staveb. Malá sahara – tak je nazývána pouštní krajina Dunas de Maspalomas s desetimetrovými písečnými dunami. Duny jsou mořského původu – z korálů rozmělněných vlnobitím. Další oblíbenou atrakcí je vodní park Aqualand. Nabízí tobogány, bazén s vlnobitím, obchůdky se suvenýry.

Gran Canaria - dovolená s dětmi

Koupání, slunění, pestrá nabídka sportování. Lukostřelba, zahradní šachy(zvlášť zajímavé)atd. taneční večery s hudbou, pro malé děti brouzdaliště, také hlídání dětí, a nabídka výletů.Věnujte jeden den poznání ostrova. Stojí to za to.To všechno je dovolená s dětmi.

Gran Canaria - ubytování a strava

Ubytování ve stylu kanárské vesnice, nebo v luxusním hotelovém komplexu, inspirovaný africkou krajinou a kulturou, hotel v blízkosti pláže atd. Všechny hotely jsou pohodlné a velmi dobře vybavené vším, co k dovolené potřebujete. Kuchyně na Gran Canarii je velmi ovlivněna kuchyní španělskou. Velkou část zdejšího jídelníčku tvoří tzv. „eintopf", ve kterém naleznete různé druhy zeleniny a masa. Do jídleníčku také patří kanárské brambory (servírují se i se slupkou. Jí se i slupka a má skvělou chuť). Brambory se servírují jako příloha nebo samostatně s pikantní omáčkou - zelenou nebo červenou. Dále to jsou mořské plody a rybí speciality. Velmi oblíbená je také tence krájená šunka, ovčí a kozí sýr. Maso se převážně dováží z Argentiny a je velmi dobré. Nejčastěji se maso griluje. Velkou specialitou je „puchero" - pokrm připravený ze sedmi druhů masa smíchaného dohromady. K jídlu se nejčastěji podává bílé a červené víno dovážené ze Španělska. Místní vína jsou spíše vzácná. V poslední době se těší oblibě také pivo, které je lehké a osvěžující.

Gran Canaria - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle. Rádi pro Vás vyhledáme některou ze slev, které Gran Canaria nabízí.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>