Tossa Beach / Tossa Center

80 last minute termínů
od 8 967 Kč

Tossa Beach / Tossa Center

All inclusive

Letecky, Autobusem

Rosamar & Spa

21 last minute termínů
od 11 337 Kč

Rosamar & Spa

All inclusive

Letecky

Mix Colombo

20 last minute termínů
od 11 690 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Rosamar Garden Resort

17 last minute termínů
od 12 003 Kč

All inclusive

Letecky

Bahia Fanabe

26 last minute termínů
od 12 111 Kč

All inclusive

Letecky

Seramar Luna Park

15 last minute termínů
od 12 490 Kč

Seramar Luna Park

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Španělsko - all inclusive Španělské ostrovy - all inclusive Španělská pevnina - all inclusive Kanárské ostrovy - all inclusive Fuerteventura - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Fuerteventura, to jsou nekonečné pláže pokryté zlatavým pískem. Hospodářství bylo kdysi postaveno na zemědělství, rybolovu a chovu koz.Dnes je to pěstování rajčat a turistický ruch.Na ostrově jsou ideální podmínky pro surfování a potápění. Pokud toto neovládáte, ve zdejším školícím středisko Vás potápět i surfovat naučí.

Fuerteventura - dovolená

Stejně jako ostatní Kanárské ostrovy je Fuerteventura vulkanického původu. Kdysi byl zdrojem obživy zdejších obyvatel rybolov a chov koz. Nyní je to cestovní ruch.Zajímavé místo mimo jiné jsou Duny v Corraleju-byly vyhlášeny národním parkem, vesnice Parája – nezvykle zelená obec afrického rázu, atd.Na ostrově jsou ideální podmínky pro surfování i potápění.

Fuerteventura - dovolená s dětmi

Dovolenou s dětmi samozřejmě strávíte nejvíce ve vodě. Je zde ale i nabídka zajímavých výletů po ostrově.Okruh ostrovem, lodní výlet na tři ostrovy, v Oasis Parku je nejen zoo, ale i největší kaktusová zahrada v Evropě, papouščí show,vystoupení lachtanů a každou neděli zemědělský trh. Věnujte jeden den poznávání ostrova.

Fuerteventura - ubytování a strava

Ubytování je všech hotelech velmi kvalitní. Kuchyně na Fuerteventuře je silně ovlivněna jednotlivými regionálními kuchyněmi, které převládají na území Španělska. Jde o kuchyni andaluskou, kastilskou, ale také třeba extramadurskou. Ryby,mořské plody,zelenina. Tradičním pokrmem je takzvaný kotlík, který označují místní jako cocido. Základem tohoto pokrmu je vepřové maso, které se míchá s dýněmi, bramborami a také kukuřicí, cizrnou a dalšími ingrediencemi. Nejenom na kotlík se využívá maso jehněčí a králičí. Mezi tradiční kanárské dezerty patří třeba koláčky z kukuřičné mouky, do nichž je přidáván anýz a med. Často se podává také flan, což je zapečený pudink s karamelem. Tradiční je i sortiment místních zmrzlin, které jsou označovány jako helado, a podávají se prakticky v každé restauraci. Z místních nápojů upozorníme třeba na ron miel, což je v podstatě rum s medem.

Fuerteventura - zájezdy se slevou

Šetřete svůj čas a peníze a zarezervujte si včas svoji dovolenou na Fuerteventuře. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>