Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Oddělený pouze mořskou úžinou od Ibizi, se nachází ostrov Formentera. Mezi Ibizou a Formenterou je pravidelné lodní spojení. Nejvyšší bod ostrova, vrchol La Mola je pouze 192 m n. m. Turistickými centry jsou hlavní městečko – Sant Francesco Xavier a letovisko Els Pujols. Pobřeží ostrova tvoří skalnaté útesy a několikakilometrová pláž Playa Migjorn. Kromě koupání a vodních sportů je na ostrově oblíbená i cykloturistika. Ostrov je místem pohody, klidu a předurčen pro krásně strávenou dovolenou.

Formentera - dovolená

Tak jako ostrov Ibiza byla Formentera v 70. letech rájem příslušníků hnutí hippies.Příroda je zde takřka nedotčena, vzhledem k přísným zákonům platících na ostrově. Na nejvyšším bodě ostrova La Mola se v neděli konají hippie trhy. Další zdejší zajímavostí je maják Jullese Verna a megalitická hrobka Can Costa. Na jižním pobřeží Formentery se rozkládá dlouhá pláž s pozvolným vstupem do moře, sem tam přerušovaná skalnatými útesy.

Formentera - dovolená s dětmi

Panenskou přírodou Vás ochromí nejmenší z baleárských ostrovů – Formentera. Nejživějším střediskem je Es Pujols. V severní části najdete dvě velká slaná jezera Estany Pudent a Estany des Peix. Využijte pobytu zde a vyberte si některý z nabízených výletů. Na př.okruh ostrovem, noční hlavní město Ibiza, výlet lodí kolem magnetické hory Es Vedra, atd. Na Formenteře se můžete věnovat cykloturistice, nebo spoustě vodních sportů. Nejoblíbenějším je widsurfing.

Formentera - ubytování a strava

Ubytováni můžete být v dobře vybaveném hotelu přímo u pláže, nebo v jednopatrovém bungalovu v piniovém lese také u pláže. Záleží jen na Vás, kterému ubytování dáte přednost.Nedílnou součástí zdejší vyhlášené kuchyně je rýže, ale i ryby, zelenina nebo sušená či nakládaná masa. Na ostrově se pěstují a suší také vynikající fíky. Nedílnou součástí místních pochoutek je kvalitní olivový olej.

Formentera - zájezdy se slevou

Neodkládejte své rozhodnutí kam na dovolenou dlouho. Rádi pro Vás na Formenteře vyhledáme některou ze slev (first a last minut, dětské slevy, slevy pro dospělé).

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>