Colonial Mar

137 termínů
od 12 898 Kč

Colonial Mar

All inclusive

Letecky

Zoraida Park

43 termínů
od 13 571 Kč

Zoraida Park

All inclusive

Letecky

Evenia Zoraida Garden

86 termínů
od 13 571 Kč

Evenia Zoraida Garden

All inclusive

Letecky

La Roca

117 termínů
od 14 022 Kč

La Roca

All inclusive

Letecky

Palia las Palomas

117 termínů
od 14 505 Kč

Palia las Palomas

All inclusive

Letecky

Smy Costa del Sol

246 termínů
od 16 289 Kč

Smy Costa del Sol

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive

Španělsko - all inclusive Španělské ostrovy - all inclusive Španělská pevnina - all inclusive Kanárské ostrovy - all inclusive Andalusie - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Malebné vesničky vysoko v kopcích, býčí zápasy, nabídka výletů do historie, za horskými panoramaty, za vodními sporty, slunce, teplé večery, vyhlášená španělská kuchyně. To vše je Andalusie.

Andalusie - dovolená

Krásné dlouhé pláže, bouřlivé večery s vínem, tancem, kastaněty, flamencem. To je Andalusie - atraktivní oblast na jihu Španělska. Nabízí obdivuhodné pamětihodnosti a nádhernou přírodu.Je i rájem příznivců vodních sportů a atrakcí.

Andalusie - dovolená s dětmi

Navštivte známý sportovní přístav Puerto Marina. Mimo různé obchody a bary zde najdete podmořské akvárium Sea Life. To bude něco pro Vaše ratolesti. Vyberte si některý z atraktivních výletů – třeba Malaga s býčí arénou, Gibraltar – prohlídka britské kolonie, výlet do Maroka. Určitě se nebudete nudit.

Andalusie - ubytování a strava

Hotelové komplexy i menší hotely jsou vybaveny vším, co ke své dovolené potřebujete.Andaluskou kuchyni si určitě nenechte ujít. Zejména budete-li trávit dovolenou na pobřeží, ochutnejte plody moře, které zde vždy servírují čerstvé, ba snad právě vylovené z moře. Další pochoutkou jsou boby, na jakýkoliv způsob. Smažené,se šunkou, dušené. Nedílnou součástí andaluské kuchyně jsou olivy, v různých kombinacích. Olivy plněné paprikou, mandlí, sýrem, co vás napadne. Určitě si je nenechte ujít, jsou vynikající a vždy čerstvé. Na zapití báječné víno.

Andalusie - zájezdy se slevou

Neváhejte dlouho a zajistěte si svoji dovolenou v Andalusii včas.Velmi rádi pro Vás vyhledáme některou z výhodných slev.

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>